KONST / Litografier / Färgserigrafi 12433056
nr 1243 3056
Raul Meel
(f. 1941), Estland
Färgserigrafi, Konstnärens handavtryck. Signerad, daterad -89. Löst blad, numrerad 36/60, bladets mått: 67x45 cm
Raul Meel, konstnär född 1941
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:03:07
25/3 19:58:07